Posted 2 ani ago

Tipul job-ului : Full time

Locatie : Buzau

Limba straina : engleza

Permis conducere : B

Candidatul Ideal

– Experienta in domeniul IT

– Abilitati de comunicare, planificare si organizare in cadrul echipei

– Capacitatea de a rezolva probleme in conditii de stres

– Capacitatea de a invata rapid lucruri noi

– Spirit de initiativa

– Spirit de echipa

Descrierea jobului

1. Cunoasterea in detaliu a sistemelor de operare Windows 7 /8/10/11  (instalare si configurare SO, drivere, interfete de retea, etc),

2. Cunostinte avansate hardware (diagnosticare si remediere, configurare, instalare, asamblare calculatoare, depanare echipamente periferice)

3. Cunostinte retele de calculatoare si sisteme IP CCTV

4. Buna cunoastere a compatibilitatilor/ incompatibilitatilor intre diveresele tipuri, modele si marci de echipamente hardware ;

5. Persoana punctuala, ordonata, comunicativa, cu simt organizatoric, responsabila si dornica de autoperfectionare; abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei.

A valid email address is required.
A valid phone number is required.